Yükleniyor

Kır Düğünü

Kır düğünlerinin büyüleyici adresi olarak unutulmaz anlarınızı taçlandıracak doğa konseptimiz ve özenli hizmet anlayışımızla siz özel misafirlerimizi en özel şekilde ağırlıyoruz.

Yeşilin tüm tonlarına ev sahipliği eden romantik dekorizasyon tercihlerimiz ve üstün hizmet kalitemiz ile en özel gününü yaşamaya hazırlanan çiftlerimizin yanında oluyoruz. Doğanın en güzel tonlarını bulunduran kır düğünü bahçelerimizde en özel “evet”lerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Tüm davetlilerinize özel bir deneyim yaşatmayı hedefleyen ekibimiz sayesinde tüm gününüzü gerek mekânsal gerek hizmet anlamında kusursuz olması adına hazırlıyoruz.

Farklı konseptli bahçe seçeneklerimizle hayallerinizi süsleyen kır düğünü konseptini bizimle yaşayabilirsiniz. Düğün gününüzün değerini yansıtacak seçimlerimizle en özel gününüzü sizler için tasarlıyor, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çiftlerimizin hayallerine giden yoldaki ilk adımlarını eşsiz kır konseptimiz ve özel hizmet anlayışımızla taçlandırıyoruz. Gerçek bir kır düğünü masalı yaşamanız için sizi Korupark İstanbul'a bekliyoruz.

Kır Düğünü