Yükleniyor

Kurumsal Organizasyon

Kurumsal davet ve organizasyonlarda kalite ve saygınlığınızı yansıtan atmosferimizin yanında lezzetli ikramlarımızla seçkin bir organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz.

  • Lansman Organizasyonları
  • Gala Yemeği
  • Şirket Piknik Organizasyonları
  • Toplantı Organizasyonları 

Kurum imajı üzerinde önemli bir değere sahip kurumsal organizasyonlarda firmanızı temsil edecek seçkin hizmet kalitemizle davetlilerimize eşsiz bir deneyim yaşamalarını sağlıyoruz. Niteliksel bir davet için gerekli tüm hazırlıklar üzerinde düşünerek sizler için tasarlıyor ve her detay üzerinde titizlikle çalışıyoruz. Farklı konseptte, zengin menü çeşitliliği ve atmosfere eşlik eden müzik ile davetlilerimize kaliteli zaman geçirmelerini sağlıyoruz.

40 dönümlük bir arazi üzerine konumlandırılmış mekanımızda açık havada ekibiniz için outdoor organizasyonlar düzenleyebiliyor, tüm organizasyon fikirlerinize çözümler üretebiliyoruz.

Kurumsal organizasyondan beklentilerinizi farklı tarzdaki konseptlerimiz ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. İletişimden planlamaya süsleme ve servis gibi tüm hizmetlerimzde profesyonelliği ön plana çıkaran çalışma prensibimizle her detayı sizin istediğiniz şekilde sizler için tasarlıyor ve uyguluyoruz.

 

Kurumsal Organizasyon